Hierbij een impressie van een aantal van de mensen die werken bij GT.
directeur

Werkzaam sinds 1989 bij GT in allerlei functies, sinds 2000 directeur en sinds 2007 mede-eigenaar.
Afgestudeerd als geohydroloog in 1987 heb ik twee jaar als wetenschappelijk onderzoeker gewerkt aan de Rijksuniversiteit Utrecht. Een leuke job, waarbij het voor mij duidelijk werd dat ik niet voor de wetenschap in de wieg ben gelegd.
In 1989 vond ik een kleine advertentie in de landelijk dagblad, in het engels gesteld, waarin om een medewerker werd gevraagd voor een Amerikaanse bodemsaneerder. Na een eerste gesprek was ik erg enthousiast, zodanig dat ik ze ongeveer wekelijks opbelde om te informeren naar de baan (de besluitvorming duurde nogal lang...). Uiteindelijk werd ik aangenomen.
senior projectleider
In dienst sinds: 2001
Mede eigenaar sinds: 2007
Mijn werkzaamheden binnen GT bestaan voornamelijk uit projectmanagement en het beheer van klantcontacten. Ook ben ik verantwoordelijk voor Onderzoek & Advies bij GT en ben ik voorzitter van het kwaliteitsteam.
Even een stukje geschiedenis.. Na eerst een jaar in het buitenland te hebben gewerkt als hydrogeoloog, ben ik in 1985 begonnen als adviseur bij een aannemersbedrijf, gespecialiseerd in in-situ bodemsanering. Destijds was dat echt pionieren. We dachten nog met vijf keer spoelen met grondwater de bodem schoon te krijgen. We ontwikkelden snellere technieken met bijvoorbeeld persluchtinjectie en bodemluchtextractie.
senior projectleider
Werkzaam bij GT sinds: 2004
Mede eigenaar sinds: 2007
Opleiding: HTS Milieuchemie
Na een verblijf van 2,5 jaar in de Verenigde Staten was GT de enige optie voor mij om nog aan de slag te blijven in het vakgebied van bodemsaneringen. Voordien had ik ruim 8,5 jaar gewerkt bij een saneringsaannemer.
Projectengineer

Werkzaam bij GT sinds: januari 2008
Opleiding: Master “Environmental Geochemistry” met hydrogeologische vakken en HBO Chemische Technologie.
In januari 2008 ben ik bij GT komen werken. Bij mijn vorige baan had ik het voortraject, historisch onderzoek, verkennend onderzoek, nader onderzoek e.d. allemaal gezien. Ik wilde actie, problemen oplossen, zo ben ik bij GT gerecht gekomen.
Kelly van de Loosdrecht
office manager

In dienst sinds: februari 2007
Opleiding: HBO Office Management
In februari 2007 ben ik begonnen bij GT als secretaresse. Omdat de vorige secretaresse een maand eerder was vertrokken was er flink wat achterstand in het werk ontstaan, na een paar weken flink door bikkelen was de achterstand weggewerkt en was er tijd om eens verder te kijken naar de plannen van GT.
In dienst sinds: september 2009
Opleiding : Master in Biologie (UCL, België) + Postgraduaat + Milieucoördinator A (VUB, België)
Ik ben in september 2009 bij GT begonnen als stagiaire in het kader van het Leonardo de Vinci programma, dit programma heeft als doel de beroepsopleiding in de Europese Unie te bevorderen.
Martin Ohsé

Werkzaam bij GT sinds: augustus 2011
Mijn eerste werkervaring bij Groundwater Technology deed ik op in 2007 als stagiaire in het kader van een Europees uitwisselingsprogramma, het Leonardo da Vinci programma waar Catherine ook aan heeft deelgenomen. Dit programma heeft als doel de beroepsopleiding in de Europese Unie te bevorderen. Ik werkte aan een SKB-project, waar we tevens de mogelijkheid hadden om chloraat te injecteren voor de afbraak van BTEX. Tegelijkertijd heb ik gewerkt aan verschillende projecten binnen GT.