GT heeft onlangs een in situ sanering verworven bij de herontwikkeling van een winkelcentrum in Veldhoven. Het huidige winkelcentrum stamt uit de jaren ’70 en is recentelijk gesloopt. De plek wordt herontwikkeld met winkels en woningen.
Een voormalige wasserij heeft een verontreiniging met Tri en Per veroorzaakt tot een diepte van 40 m-mv. De sanering zal door GT volledig in-situ worden uitgevoerd met behulp van chemische oxidatie in combinatie met hoog vacuümextractie. Op dit moment zijn de voorbereidingen van de aanleg van het in-situ saneringssysteem in volle gang.
De start van de actieve sanering is gepland in de zomer van 2010 en zal naar verwachting 1 jaar duren.
Meer weten? Neem dan contact op met Robert Heling voor meer informatie: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. of telefonisch: 010-238 28 59.